UAB “Gulbelė” maisto prekės ir UAB “Gulbelės prekyba” prekės namams bei statyboms susijungė vienoje platformoje Jūsų patogumui. Beveik 30 metų prekybinės patirties ryžosi ilgai brandintam žinsgniui į elektroninę erdvę, kad atlieptų Jūsų poreikį apsirūpinti neišeinant iš namų.
Rūpinkitės savo sveikata ir šeima, o mes pasirūpinsime prekių pristatymu į namus.
Prekės pagal užsakymą surenkamos dirbant pamainomis, organizuojant pamainų pasikeitimą saugiu kontaktu ar be kontakto. Darbuotojai laikosi griežtos rankų higienos (ne rečiau kaip kas 2 val. plauna rankas skystu muilu ir šiltu tekančiu vandeniu, dezinfekuoja jas specialiomis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis), dėvi gumines pirštines, vengia liesti rankomis veidą, akis, nosį, burną ir kt., laikosi kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.
Pirkėjo užsakyti maisto produktai visada dedami į švarias, skirtas sąlyčiui su maistu pakuotes, pristatymui paruoštas maistas laikomas ir transportuojamas laikantis temperatūrinio režimo ir visų būtinų saugos reikalavimų. Kiekvienoje transporto priemonėje, vežančioje maistą, yra priemonių, skirtų valyti ir dezinfekuoti rankas bei paviršius.
Maisto transportavimo paslaugą teikia tik visiškai sveiki asmenys, kurie neturi viršutinių kvėpavimo takų ar kitų ligų simptomų ir kuriems netaikoma privaloma saviizoliacija. Be to, jie yra susipažinę ir tinkamai laikosi visų asmens ir darbo higienos reikalavimų.
Kasdien stebima visų darbuotojų sveikata, o maisto išvežiojimo paslaugą teikiančių darbuotojų sveikatos būklei įvertinti naudojama specialistų parengta Sveikatos būklės įsivertinimo forma.
Dirbame pagal VMVT išduotą leidimą. Maisto tvarkymo subjekto registravimo Nr. 41MTSPĮ-39 (2020-03-30).