Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo laiko kreiptis el. paštu pagalba@gulbele.lt arba telefonu 8 800 00 114. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.

Jeigu pageidaujate, prekes galite grąžinti iškart užsakymą Jums pristačiusiam internetinės parduotuvės E-GULBELĖ kurjeriui.

Internetinėje parduotuvėje Gulbelė prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus sąlygas telefonu. Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje E-GULBELĖ įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti pateiktą prekių grąžinimo ar keitimo raštą.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.