Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 48 val. nuo prekių pristatymo laiko kreiptis el. paštu pagalba@gulbele.lt arba telefonu +370 620 14279.  Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.
Jeigu pageidaujate, prekes galite grąžinti iškart užsakymą Jums pristačiusiam internetinės parduotuvės E-GULBELE kurjeriui.
Internetinėje parduotuvėje E-GULBELE prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus sąlygas telefonu +370 620 14279. Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje E-GULBELE įsigytas prekes, Jūsų pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) d.d. nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.
Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) d.d. nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes.